Gümüş Suyu Mucizesi
Gümüş Suyu Mucizesi
Gümüş Suyu Mucizesi

Gümüş Suyu Mucizesi

Gümüş Suyu antibiyotiğe ihtiyaç duyulan ve antibiyotiğin yetersiz kaldığı hemen tüm alanlarda aktif olarak kullanılır. Ancak antibiyotikten farkı tamamen doğal bir karışım olmasıdır. Herhangi yan etkiye ve metabolizmada herhangi bir zararlı etkiye sahip olmamasıdır. " Gümüş Suyu" oral yolla alındığı zaman 7dakika içinde etkisini göstermeye başlar. Basitçe söylemek gerekirse Kolloidal Gümüş Suyu, gümüş parçacıklarının saf su içerisinde homojen olarak dağılmış halidir. Çözülen gümüş partikülleri aynı elektrik yüküne sahip oldukları için birbirini iterler. Bu sayede çözücü içerisinde tamamen homojen olarak dağılmış olur. Gümüş partiküllerinin aynı elektrik yüküne sahip olup birbirini itmesi ve homojen olarak dağılması, vücutta yığılma yapmamasını sağlar. Belli bir süre dolaşım sisteminde kaldıktan ve görevlerini tamamladıktan sonra sindirim sistemi yoluyla dışarı atılırlar. Hem homojen olup birbirine temas etmemesi, hem de sindirim sistemi yoluyla kolaylıkla atılabilmesi özelliklerinden dolayı, Kolloidal Gümüş Suyu hiçbir yan etkiye ve kalıcı olumsuz bir etkiye sahip değildir.

Kolloidal Gümüş Suyu bağışıklık sistemini güçlendiren doğal bir üründür. Laboratuvar ortamında yapılan deneyler sonucu 650 ye yakın bakteri, virüs mikrop ve mantarı yok ettiği kanıtlanmıştır.

“Gümüş Suyu”, yan etkiden tamamen uzak antibiyotik etkiye sahip bir terkiptir. İnsanoğlunun yüzyıllardır bildiği ve terapi maksatlı kullandığı gümüş suyu 1939’lu yıllarda antibiyotik ilaçları üreten firmaların baskısı yüzünden yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalmış, hatta çeşitli ülkelerde birtakım yasaklamalarla hak etmediği bir değerlendirmeye maruz bırakılmıştır. Ama hakettiği değeri 1990 yılında tekrar kazanmış ve insanoğlu birçok hastalıkta gümüş suyunu kullanmaya başlamış.

“Gümüş Suyu” bir ilaç değildir. Tamamen doğal bir terkip olup, yan etkisi olmadığı için herkesçe kullanılabilir. “Gümüş Suyu” kullanıldığı sürece sarımsak ve alkolden uzak durulmalıdır.

Not: Aşağıdaki Açıklamalar Kolloidal Gümüş Suyunun Literatürdeki Bilgileri Baz Alınarak Yazılmıştır.