HPV Virüsü & Kolloidal Gümüş Suyu

HPV Virüsü & Kolloidal Gümüş Suyu

Kollaidal Gümüş Suyu bilindiği üzere doğal antibiyotik görevi yaparken ve özel yöntemlerle hazırlanmış bir terkip olup insanların sağlık amaçlı kullandığı bir antiseptiktir. Kollaidal gümüş suyu HPV Virüsünde ciddi manada iyileştirme gösterdiği insanların kullanımı sonucuunda da harika sonuçlar elde eden gözlenmiştir. Kolloidal Gümüş Suyunun çalışma prensibi tek hücreli mikro organizmalar üzerine yapışarak veya hücre deliğinin içinden girerek oksidasyon yöntemi ile tüm dünyada zararlı mikro organizmalar HPV Virüsü gibi Eksi (-) Elektrik yüküne sahiptir.

            PPM değeri 40 PPM olmalıdır; "Gümüş Suyu", yan etkiden tamamen uzak; antibiyotik etkiye sahip bir terkiptir. Insanoğlunun yüzyılları bildiği ve terapi maksatlı kullandığı gümüş suyu; 1939'lu yıllarda antibiyotik ilaçları üreten firmaların baskısı yüzünden yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalmış; bir avukat bir kez daha değerlendirmeye maruz bırakılmıştır. Ama 1990'da tekrar kazanılan ve insanoğlu için birçok dilta gümüş suyunu kullanmaya başlamışsın.

            "Gümüş Suyu" bir ilaç değil. Tamamen doğal bir terkip olup, yan etkili olmadığı için herkesçe kullanılabilir. "Gümüş Suyu" kullanıldığı sürece sarımsak ve alkolden uzak durulmalıdır.